SOSYAL ALANLAR

Dinamik Yaşama Cevap Veren Sosyal Alanlar

Yedikule Konakları; sosyal donatı alanlarıyla çağın standartlarını sağlayan bir site olarak inşa edilmektedir. Kapalı yüzme havuzu, buhar odası, Türk hamamı, sauna, çok amaçlı spor merkezi, kafe gibi sosyal tesislerimiz yanında, kameriye, çocuk oyun parkı, yürüme yolu, süs havuzu ve su hareketleriyle sağlanan görsellik ve sosyal donatı alanları Yedikule Konakları sakinlerine, yaz-kış maksimum fayda sağlayacak şekilde projelendirilmiştir.

Yaşam Konforu ve Güvenlik

Ankastre (davlumbaz+ocak+fırın) ürünleriyle hazır mutfaklı, vitrifiye ve küvetler, bataryalar, ahşap görünümlü PVC doğramalar 1.sınıf TSE belgeli ve daha bir çok özelliğe sahip konutlar, Yedikule'de oturmak isteyenlerin ve yatırımcıların beğenilerine sunuluyor.

Yedikule Konakları'nda, kapalı otopark sayesinde araçlarınız, doğal şartlara karşı korunduğu gibi diğer olumsuzluklar yönünden de güvenlik altına alınmıştır. Ayrıca günün 24 saatinde site güvenliği elektronik giriş–çıkış denetimli güvenlik sistemi uygulanacaktır. Site çevresi ihata duvarı ile çevrilerek siteye tek girişten ulaşım sağlanmakla birlikte güvenlik en üst düzeye çıkarılmış olmaktadır.

 

 
 
GALERİ
MEDYADA BİZ
KONUM ve ÇEVRE
MAKSEM