----> SON HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL'DA DÜNÜ – BUGÜNÜ BİRLİKTE YAŞAMAK İÇİN"

Bol Yıldızlı Bir Yaşam; Yedikule Konakları’nda
Yedikule adını; 390 yılında imparator 1. Theodosius'un zafer takı olarak yaptırdığı "Altın Kapı"nın sağ ve soluna 2. Theodosius zamanında iki kule ilave edildi, imparator 2. Theodosius'un başarılı valisi Anthemiusa, şehrin surlarını kulelerle birleştirdi ve nihayet Fatih'in İstanbul'u fethinden sonra ilave ettirdiği iki kule ile yediye tamamlanan surlardan alır.

Yedikule Konakları; eski İstanbul'da ve şehrin merkezinde, yepyeni bir yaşam konseptiyle, tarihi dokuyu zedelemeden sitede yaşamanın huzurunu, özlenen eski İstanbul sadeliğinde fakat çağımız standartlarındaki teknolojinin keyfini sizlere sunmayı temel prensip edinerek projelendirildi.

Yedikule Konakları; sadece bir ev olmaktan ziyade kendi içinde bir yaşam tarzını ifade eden kapsamlı ve esnek çözümler üreten mimarisiyle oldukça beğeni kazanıyor.

Yedikule Konakları; inşa edilmekte olan Marmaray Kazlıçeşme istasyonuna 950 metre, sahil yoluna 750 metre, Yedikule tren istasyonuna 400 metre, İDO Yenikapı iskelesi ve Aksaray'a 3.5 km, Eminönü ve Bakırköy gibi merkezlere 5 km mesafededir. Ayrıca 1.5 km çapındaki alanda özel okullar, devlet okulları, hastaneler, spor kompleksleri ve AVM'ler bulunmaktadır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesine 1.6 km, Çapa Tıp Fakültesine 2.7 km, Atatürk Havalimanına 13km mesafede olması diğer bir ayrıcalıktır.

Yedikule Konakları; 14 blok, 118 daire olarak projelendirilmiştir. m2 ‘si 3.000 TL‘ den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede 2+1, 2+1 Dublex, 3+1, 3+1 Dublex seçenek ve 43 ayrı metrekare büyüklüğünde daireler bulunmaktadır.

Yedikule Konakları; sosyal donatı alanlarıyla çağın standartlarını sağlayan bir site olarak inşa edilmektedir. Kapalı yüzme havuzu, buhar odası, Türk hamamı, sauna, çok amaçlı spor merkezi, kafe gibi sosyal tesisler yanında, kameriye, çocuk oyun parkı, süs havuzu ve su hareketleriyle sağlanan görsellik ve sosyal donatı alanları Yedikule Konakları sakinlerine, yaz-kış maksimum fayda sağlayacak şekilde projelendirilmiştir.

Ankastre (davlumbaz+ocak+fırın) ürünleriyle hazır mutfaklı, banyo dolapları ve portmantolu, vitrifiyeler, küvetler, bataryalar TSE’li, ahşap görünümlü PVC doğramalar, ısı yalıtımlı camlar, klima alt yapısı ve daha bir çok özelliğe sahip konutlar, Yedikule’de oturmak isteyenlerin ve yatırımcıların beğenilerine sunuluyor.

Yedikule Konakları'nda, kapalı otopark sayesinde araçlarınız, doğal şartlara karşı korunduğu gibi diğer olumsuzluklar yönünden de güvenlik altına alınmıştır. Ayrıca günün 24 saatinde site güvenliği elektronik giriş–çıkış denetimli güvenlik sistemi uygulanacak ve site çevresi ihata duvarı ile çevrilerek siteye tek girişten ulaşım sağlanmakla güvenlik en üst düzeye çıkarılmış olacaktır.

Yedikule Konakları, konut kredisine uyun olup proje anlaşmalı İş Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, Bank Asya, Türkiye Finans ve Kuveyt Türk’den 0,99'den başlayan oranlarla, konut bedelinin %25’i peşin, %75’ine kadar konut kredisi kullanılabilmektedir.

Yedikule Konakları konut kredisine uygun olup, anlaşmalı olduğumuz bankalardan konut bedelinin %75'ine kadar kredi kullanılabilmektedir.

Yedikule Konakları satış ofisi haftanın 7 günü açık olacaktır.

Yedikule Konakları

 

 

 
 
GALERİ
MEDYADA BİZ
KONUM ve ÇEVRE
MAKSEM