MAKSEM Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

MAKSEM, 1992 yılında İstanbul'da kuruldu. Faaliyetlerine proje ve müşavirlik hizmetleri sunarak mütevazı bir başlangıç yaptı. Projelendirme ve müşavirlik çalışmalarında çağdaş mimarinin çözümleme mantığını, bölgesel yaklaşımlara ve hizmet alışkanlıklarına uzaklaştırmadan, doğa - çevre ikilemini özellikle dikkate alarak çözmeyi, alışkanlıkları arasında gördü.

Şehircilik anlayışında çağdaş yaklaşımlar sergilemek için, insan hayatını kolaylaştıran, iş - yaşam ekseninde konforu planlayan projeler üretti.

MAKSEM, müşavirlik ve proje üretiminde çağdaş fakat bir o kadar da sanatsal yaklaşım sergilemesi aranılır olmasını sağladı. Bu nedenle, girişimci ruhunu, kazanılan tecrübe birikimiyle birleştirerek kendine has çözüm ortağı prensiplerini geliştirdi ve portföyünü genişletti.

Çalışmaları esnasında, orta ve uzun vadeli ön görüler yanında, niteliklere önem veren planlı ve esnek çözümler üretmesi, saygın ve güvenilir olmasını sağladı.

MAKSEM, ülke ekonomilerinin itici gücü olan inşaat sektöründe kendine yer açması gerekliliğinden hareketle analizler yapmayı kurumsallığın bütünlüğünde çözdü.

Devam eden süreç içerisinde edinilen birikim ve uygulama tecrübesini, modern ekipman ve donanımı yüksek teknik kadrosunu hızla büyüterek 2000 yılından günümüze; toplu konut, nitelikli konut, alt yapı, üst yapı, askeri tesisler, modern sağlık kuruluşu ve eğitim kurumları inşası, ibadethaneler, elektrik şalt sahası, çevre düzenleme ve sosyal donatı alanları gibi projelendirme, uygulama ve anahtar teslimi işlerin teknik standartlarına uygun, çağın ihtiyaçlarını karşılayan modern uygulamalarla başarılarını sürdürmeye devam ediyor.

MAKSEM, yurt içi ve yurt dışı müteahhitlik hizmetleri alanında, çağın ileri gereksinimlerini planlayarak beklentileri karşılayacak uluslar arası kalite standartlarında çalışmayı prensip edinerek çevre sorunlarına duyarlı çözümler üretirken, insan odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirmede tutarlı, dürüst, güvenilir ve teknik standartlardan asla taviz vermeden gelişmeyi ilke edindi.

"İnsanlar sürdürülebilir kalkınma çabalarının merkezini oluştururlar. Doğa ile uyum içinde, sağlıklı ve verimli bir yaşam sahibi olmak haklarıdır. Birleşmiş Milletler Çevre ve Kalkınma Konferansı, İLKE 1, Rio de Janerio 1992" ilkesinden hareketle MAKSEM, her imalatın insan ve çevre faktörünün bilincinde olup, tüm inşa işlerinde bu öğe ve hedef üzerinden imalatlarını şekillendirmektedir. Projelendirme-geliştirme-uygulama üçgeninde bu temayı ön planda tutacak ve başarmaya devam edecektir…

İletişim:
T: 212 320 9290 
F: 212 320 9291
İmrahor Caddesi Kervansaray Sokak Maksem İşmerkezi
No:30 Sütlüce 34445
Beyoğlu / İSTANBUL
www.maksem.com.tr

 

 

 
 
GALERİ
MEDYADA BİZ
KONUM ve ÇEVRE
MAKSEM